Wirtualne biuro Wrocław wirtualny adres

od 49 zł

Jednym z najatrakcyjniej położonych miast w Polsce jest Wrocław. Jest to metropolia gromadząca nie tylko dużą ilość mieszkańców, ale też stanowiąca jedno z największych centrów biznesowych kraju. Stolica Dolnego Śląska jest siedzibą firm skupiających się stricte na przemyśle w tradycyjnym rozumieniu, pozostając jednocześnie otwarta na nowoczesne działalności, w tym sektor IT. Atrakcyjności dodaje też miastu fakt bliskiego sąsiedztwa z dwoma ważnymi partnerami biznesowymi Polski – Niemcami i Czechami, w tym z ich przygranicznymi strefami przemysłowymi.

Nic dziwnego więc, że jest to jeden z tych ośrodków miejskich w Polsce, do którego ściągają przedsiębiorcy z okolicy, a także z odleglejszych części kraju. Zarejestrowanie pod jednym z adresów w prestiżowej części Wrocławia świadczy nie tylko o tym, że firma dobrze sobie radzi na rynku, ale należy też do swojego rodzaju elity biznesowej. Jeśli i Ty chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo było tak postrzegane, wcale nie musisz posiadać rzeczywistego biura w tym mieście – wystarczy, że postawisz na to wirtualne. Gwarantuje Ci to natomiast nasza firma.

Współpracując z READYOFFICE, zyskujesz możliwość zarejestrowania swojej działalności we Wrocławiu, wykorzystując do tego wirtualny adres. To jedna z nowocześniejszych usług, które pozwalają mniejszym i średnim przedsiębiorcom na rozwój swojej firmy bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów na wynajem powierzchni biurowej, kiedy ta z perspektywy funkcjonowania przedsiębiorstwa nie jest potrzebna. Wirtualne biuro to nie tylko korzyść materialna, czy prestiżowa – wybierając nasze propozycje, stawiasz przede wszystkim na kompleksową obsługę.

Wirtualny adres we Wrocławiu

Dlaczego warto wybrać tego rodzaju usługę? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że rejestrując się pod wirtualnym adresem firmy, nadajesz jej bardziej profesjonalnego charakteru. Klienci, widząc, że siedziba przedsiębiorstwa mieści się w biznesowym centrum Wrocławia, chętniej decydują się na jego usługi. Wybierając zaś nasze propozycje, decydujesz się na coś więcej, niż tylko wirtualne biuro.

Jakie są profity ze współpracy z READYOFFICE? Oprócz realnych oszczędności wynikających z braku konieczności utrzymania przestrzeni biurowej i wspomnianego prestiżu możesz liczyć na dobór optymalnego rozwiązania do Twoich oczekiwań. Proponujemy bowiem cztery różne pakiety, w ramach których możesz wybrać skalę naszej obsługi. Każda z opcji to również inna cena, dzięki czemu możesz idealnie dobrać ją do swoich preferencji. Co natomiast zyskujesz w ramach poszczególnych możliwości:

  • pakiet Basic – w tym wariancie zyskujesz wirtualny adres do rejestracji firmy we Wrocławiu, możliwość osobistego odbioru korespondencji, a także, w razie konieczności, zarezerwowania salki pod konferencję;
  • pakiet Standard – poszerzony jest o odbiór przesyłek poleconych i zwykłych przez naszych pracowników, dzięki czemu możesz je odebrać w dogodnym dla siebie czasie;
  • pakiet Prestige – uzupełnia oba poprzednie warianty o możliwość poinformowania o dostarczonej dla Ciebie korespondencji, przesłania jej skanów, jak i odesłania poczty na podany przez Ciebie adres
  • pakiet VIP – uzupełnia wszystkie poprzednie warianty o możliwość skanowania korespondencji NO LIMIT

Dobierz więc idealny pakiet do własnych wymogów. Klienci dodatkowo zyskują możliwość płacenia za wirtualny adres w miesięcznych ratach lub za cały rok z góry, przy czym druga opcja gwarantuje dodatkowe oszczędności, które można spożytkować na rozwój firmy. Jeśli więc interesują Cię możliwości, jakie gwarantuje wirtualne biuro we Wrocławiu, skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy szczegóły prezentowanej oferty.

NOWY Adres ReadyOffice WROCŁAW:

ul. Braniborska 7/2

53-680 Wrocław

tel.: +48 570 425 535

e-mail: wroclaw@readyoffice.pl

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

ADRESY WŁAŚCIWYCH URZĘDÓW:

Urząd Skarbowy Wrocław – Stare Miasto

ul. Inowrocławska 4

53-654 Wrocław

tel.: (71) 786 67 00

 http://www.dolnoslaskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-wroclaw-stare-miasto

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu

VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

ul. Poznańska 16

53-630 Wrocław

tel.: (71) 334 82 20

 https://www.wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl/

ZUS Oddział we Wrocławiu

 

ul. Preficza 11

50-930 Wrocław

tel.: (71) 360 60 00

 

 bip.zus.pl

Pakiet BASIC

599 zł netto /12 miesięcy (49 zł w skali m-ca)

LUB

99 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Możliwość osobistego odbioru poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

 

 

 

Pakiet STANDARD

799 zł netto /12 miesięcy (66 zł w skali m-ca)

LUB

149 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej

Odbiór korespondencji poleconej

Możliwość osobisty odbiór poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

 

 

 

Pakiet PRESTIGE

999 zł netto / 12 miesięcy (83 zł w skali m-ca)

LUB

199 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej

Odbiór korespondencji poleconej

Możliwa wysyłka odebranej poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

Możliwy osobisty odbiór odebranej poczty

Skanowanie przychodzącej korespondencji

Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

Pakiet VIP

1199 zł netto / 12 miesięcy (100 zł w skali m-ca)

LUB

249 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej BEZ LIMITU

Odbiór korespondencji poleconej BEZ LIMITU

Możliwa wysyłka odebranej poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

Możliwy osobisty odbiór odebranej poczty

Skanowanie przychodzącej korespondencji BEZ LIMITU

Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

+48 508 259 888

+48 696 468 552