Wirtualne biuro Poznań wirtualny adres

od 49 zł

Poznań to jedno z najbardziej przedsiębiorczych i atrakcyjnych do inwestowania miast w Polsce. Oddział wirtualnego biura READYoffice Poznań przy ulicy 27 Grudnia położony jest w samym sercu stolicy Wielkopolski, tuż obok takich lokalizacji jak Plac Wolności oraz Stary Rynek. Taka lokalizacja z całą pewnością zapewnia doskonałe i bezproblemowe połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta. W bliskim sąsiedztwie naszego biura znajduje się także centrum biznesowe Okrąglak oraz ulica Święty Marcin przechodząca w całości modernizację. W okolicy znajdują się liczne urzędy pocztowe, banki, sklepy, kawiarnie i restauracje, a na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe w strefie parkowania.

Atrakcyjna lokalizacja wirtualnego biura w Poznaniu to jednak nie wszystkie korzyści, jakie wynikają ze współpracy z firmą READYoffice. Główną zaletą korzystania z proponowanych usług jest przede wszystkim znaczna oszczędność na wynajmie fizycznej powierzchni biurowej. Tym samym – zaoszczędzone na tym środki możesz przeznaczyć na inny cel, związany z rozwojem Twojej firmy. Poza tym wirtualny adres gwarantuje Ci również inne profity – w zależności od pakietu bowiem możesz korzystać z możliwości osobistego odbioru poczty lub liczyć na to, że zostanie ona przesłana pod wskazany przez Ciebie adres.

Jak wiadomo, prowadzenie własnego biznesu często również wiąże się z różnymi spotkaniami biznesowymi. Czy wiesz, że mając jedynie wirtualne biuro, także i Ty możesz być gospodarzem takiego meetingu? Nasi klienci mają bowiem do dyspozycji komfortowo wyposażone salki konferencyjne, dzięki którym zorganizują spotkania z pracownikami (np. szkolenia), jak i konferencje z potencjalnymi kontrahentami.

Wirtualny adres biura w Poznaniu

Usługa Biuro Wirtualne stanowi pakietowe rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach, którzy chcą nadać swojej działalności w pełni profesjonalny charakter. Wirtualny adres, w ramach oferowanej usługi, pozwoli zarejestrować działalność pod danymi jednego z najbardziej prestiżowych adresów biznesowych w centrum Poznania. Dzięki świetnej lokalizacji do spotkań z kontrahentami oraz profesjonalnej obsłudze sekretarskiej Twoja firma rozwinie skrzydła.

Stolica Wielkopolski od zawsze kojarzona była jako miasto prężnie rozwijającego się biznesu. Skorzystaj więc z możliwości, jakie daje Ci Poznań, a w nim – nasza firma. Zauważając, że siedziba Twojego przedsiębiorstwa mieści się w samym sercu tej metropolii, klienci z pewnością chętniej obdarzą Cię szacunkiem i zaufaniem. Wybierz jeden z dostępnych pakietów:

  • Basic, który zapewni Ci, m.in. adres do rejestracji czy możliwość personalnego odbioru korespondencji;
  • Standard, umożliwiający dodatkowo odbiór przesyłek zwykłych i poleconych;
  • Prestige, dzięki któremu otrzymasz informację o przychodzącej korespondencji, wyślemy ją na wskazany przez Ciebie adres, a dodatkowo możemy ją dla Ciebie zeskanować;
  • VIP, dający dodatkową możliwość skanowania listów BEZ LIMITÓW;

i ciesz się szerokimi możliwościami rozwoju, jakie daje Ci wirtualne biuro. Dzięki temu, że oferujemy cztery różne opcje, możesz dobrać do swoich możliwości i preferencji tę, która najbardziej Ci odpowiada. Wirtualny adres możesz mieć już za 49 zł za miesiąc, jeśli decydujesz się opłacić rok z góry! Tym samym masz szansę współpracy z firmą, która oferuje najlepsze ceny na polskim rynku.

Wybierz prestiżową lokalizację na swoje wirtualne biuro w centrum Poznania! Zyskaj w oczach potencjalnych partnerów i klientów. Dzięki dogodnemu położeniu, w razie organizacji konferencji, Ty, jak i Twoi kontrahenci łatwo, dojedziecie na miejsce. Jeśli natomiast masz jakiekolwiek wątpliwości związane z prezentowaną ofertą – skontaktuj się z naszymi pracownikami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Sprawdź również wirtualne biuro w Warszawie.

Adres READYoffice POZNAŃ:

ul. 27 Grudnia 5/5A

61-737 Poznań

tel.: +48 696 468 551

e-mail: poznan@readyoffice.pl

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

ADRESY WŁAŚCIWYCH URZĘDÓW:

Urząd Skarbowy Poznań - Wilda

ul. Dolna Wilda 80

61-601 Poznań

tel.: +48 508 259 888

 wielkopolskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-poznan-wilda

Sąd Rejonowy - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

ul. Chlebowa 4/8

61-003 Poznań

 poznan-nowemiasto.sr.gov.pl

ZUS I Odział w Poznaniu

 

ul. Dąbrowskiego 12

60-908 Poznań

tel.: (22) 623 30 00

 

 bip.zus.pl

Pakiet BASIC

599 zł netto /12 miesięcy (49 zł w skali m-ca)

LUB

99 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Możliwość osobistego odbioru poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

 

 

 

Pakiet STANDARD

799 zł netto /12 miesięcy (66 zł w skali m-ca)

LUB

149 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej

Odbiór korespondencji poleconej

Możliwość osobisty odbiór poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

 

 

 

Pakiet PRESTIGE

999 zł netto / 12 miesięcy (83 zł w skali m-ca)

LUB

199 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej

Odbiór korespondencji poleconej

Możliwa wysyłka odebranej poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

Możliwy osobisty odbiór odebranej poczty

Skanowanie przychodzącej korespondencji

Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

Pakiet VIP

1299 zł netto / 12 miesięcy (ok. 108 zł w skali m-ca)

LUB

249 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej BEZ LIMITU

Odbiór korespondencji poleconej BEZ LIMITU

Możliwa wysyłka odebranej poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

Możliwy osobisty odbiór odebranej poczty

Skanowanie przychodzącej korespondencji BEZ LIMITU

Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

+48 696 468 551