Wirtualne biuro Poznań

od 49 zł

Poznań to jedno z najbardziej przedsiębiorczych i atrakcyjnych do inwestowania miast w Polsce. Oddział wirtualnego biura READYoffice Poznań przy ulicy 27 Grudnia położony jest w samym sercu stolicy Wielkopolski, tuż obok takich lokalizacji jak Plac Wolności oraz Stary Rynek. Taka lokalizacja z całą pewnością zapewnia doskonałe i bezproblemowe połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta. W bliskim sąsiedztwie naszego biura znajduje się także centrum biznesowe Okrąglak oraz ulica Święty Marcin przechodząca w całości modernizację. W okolicy znajdują się liczne urzędy pocztowe, banki, sklepy, kawiarnie i restauracje, a na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe w strefie parkowania.

Atrakcyjna lokalizacja wirtualnego biura w Poznaniu to jednak nie wszystkie korzyści, jakie wynikają ze współpracy z firmą READYoffice. Główną zaletą korzystania z proponowanych usług jest przede wszystkim znaczna oszczędność na wynajmie fizycznej powierzchni biurowej. Tym samym – zaoszczędzone na tym środki możesz przeznaczyć na inny cel, związany z rozwojem Twojej firmy. Poza tym wirtualny adres gwarantuje Ci również inne profity – w zależności od pakietu bowiem możesz korzystać z możliwości osobistego odbioru poczty lub liczyć na to, że zostanie ona przesłana pod wskazany przez Ciebie adres.

Jak wiadomo, prowadzenie własnego biznesu często również wiąże się z różnymi spotkaniami biznesowymi. Czy wiesz, że mając jedynie wirtualne biuro, także i Ty możesz być gospodarzem takiego meetingu? Nasi klienci mają bowiem do dyspozycji komfortowo wyposażone salki konferencyjne, dzięki którym zorganizują spotkania z pracownikami (np. szkolenia), jak i konferencje z potencjalnymi kontrahentami.

Wirtualny adres Poznań

Usługa Biuro Wirtualne stanowi pakietowe rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach, którzy chcą nadać swojej działalności w pełni profesjonalny charakter. Wirtualny adres, w ramach oferowanej usługi, pozwoli zarejestrować działalność pod danymi jednego z najbardziej prestiżowych adresów biznesowych w centrum Poznania. Dzięki świetnej lokalizacji do spotkań z kontrahentami oraz profesjonalnej obsłudze sekretarskiej Twoja firma rozwinie skrzydła.

Stolica Wielkopolski od zawsze kojarzona była jako miasto prężnie rozwijającego się biznesu. Skorzystaj więc z możliwości, jakie daje Ci Poznań, a w nim – nasza firma. Zauważając, że siedziba Twojego przedsiębiorstwa mieści się w samym sercu tej metropolii, klienci z pewnością chętniej obdarzą Cię szacunkiem i zaufaniem. Wybierz jeden z dostępnych pakietów:

  • Basic, który zapewni Ci, m.in. adres do rejestracji czy możliwość personalnego odbioru korespondencji;
  • Standard, umożliwiający dodatkowo odbiór przesyłek zwykłych i poleconych;
  • Prestige, dzięki któremu otrzymasz informację o przychodzącej korespondencji, wyślemy ją na wskazany przez Ciebie adres, a dodatkowo możemy ją dla Ciebie zeskanować;

i ciesz się szerokimi możliwościami rozwoju, jakie daje Ci wirtualne biuro. Dzięki temu, że oferujemy trzy różne opcje, możesz dobrać do swoich możliwości i preferencji tę, która najbardziej Ci odpowiada. Wirtualny adres możesz mieć już za 49 zł za miesiąc, jeśli decydujesz się opłacić rok z góry! Tym samym masz szansę współpracy z firmą, która oferuje najlepsze ceny na polskim rynku.

Wybierz prestiżową lokalizację na swoje wirtualne biuro w centrum Poznania! Zyskaj w oczach potencjalnych partnerów i klientów. Dzięki dogodnemu położeniu, w razie organizacji konferencji, Ty, jak i Twoi kontrahenci łatwo, dojedziecie na miejsce. Jeśli natomiast masz jakiekolwiek wątpliwości związane z prezentowaną ofertą – skontaktuj się z naszymi pracownikami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Adres READYoffice POZNAŃ:

ul. 27 Grudnia 5/5A

61-737 Poznań

tel.: +48 508 259 888

e-mail: info@readyoffice.pl

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

ADRESY WŁAŚCIWYCH URZĘDÓW:

Urząd Skarbowy Poznań - Wilda

ul. Dolna Wilda 80

61-601 Poznań

tel.: +48 508 259 888

 wielkopolskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-poznan-wilda

Sąd Rejonowy - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

ul. Chlebowa 4/8

61-003 Poznań

 poznan-nowemiasto.sr.gov.pl

ZUS I Odział w Poznaniu

 

ul. Dąbrowskiego 12

60-908 Poznań

tel.: (22) 623 30 00

 

 bip.zus.pl

Pakiet BASIC

599 zł netto /12 miesięcy (49 zł w skali m-ca)

LUB

99 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Możliwość osobistego odbioru poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

 

 

 

Pakiet STANDARD

799 zł netto /12 miesięcy (66 zł w skali m-ca)

LUB

149 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej

Odbiór korespondencji poleconej

Możliwość osobisty odbiór poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

 

 

 

Pakiet PRESTIGE

999 zł netto / 12 miesięcy (83 zł w skali m-ca)

LUB

199 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej

Odbiór korespondencji poleconej

Możliwa wysyłka odebranej poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

Możliwy osobisty odbiór odebranej poczty

Skanowanie przychodzącej korespondencji

Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

+48 508 259 888

+48 696 468 552