Wirtualne biuro Gdynia wirtualny adres

od 49 zł

Redukcja kosztów i outsourcing charakteryzują nowoczesne podejście do biznesu. Wirtualny adres dla firmy połączony z wynajmowanym w zależności od potrzeb biurem stanowią odpowiedź na te wyzwania. Prestiżowa lokalizacja w Gdyni oraz możliwość korzystania z profesjonalnych usług księgowych, obsługi biurowej, porad prawnych czy rejestracji spółki oraz jednoosobowej działalności, to tylko niektóre z możliwości, jakie daje takie rozwiązanie.

Nowoczesne rozwiązania dla biznesu

Nie każda działalność potrzebuje własnej obsługi biurowej. Nadawanie korespondencji, obsługę połączeń wychodzących i przychodzących można zlecić firmom zewnętrznym, a biuro ograniczyć do przechowywania dokumentacji. Wybór wirtualnego adresu nie ogranicza możliwości spotkań biznesowych, dzięki możliwości korzystania z sal idealnych do prowadzenia prezentacji czy szkoleń dla pracowników i kontrahentów. To rozwiązanie szczególnie popularne dla branży handlowej, gdzie personel często podróżuje i pracuje w siedzibie klientów, a raportowanie w formie elektronicznej nie wymaga wizyty w stacjonarnym oddziale firmy.

Zalety wirtualnego biura

To szczególne korzyści dla dopiero co zakładanych biznesów. Pełną kontrolę nad kosztami funkcjonowania części administracyjnej prowadzonej działalność zapewni skorzystanie z usług wirtualnego biura. Możliwość użytkowania z powierzchni biurowych, gdy jest to akurat potrzebne, a także zlecenie części zadań zewnętrznemu partnerowi pozwala lepiej zarządzać czasem i budżetem. Usługa adresu dla firmy w połączeniu z odbiorem korespondencji, a także indywidualny numer telefonu do kontaktu z kontrahentami i klientami gwarantuje poprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. W przypadku konieczności korzystania z dodatkowych usług istnieje możliwość współpracy z księgowością, radcą prawnym czy informatykiem.

Co jeszcze daje wirtualny adres w Gdyni?

Możliwość korzystania z przestrzeni biurowej w zależności od potrzeb to doskonałe rozwiązanie dla osób realizujących pojedyncze zlecenia czy zadania. Typowy freelancer najczęściej pracuje w domu lub w terenie, jednak czasami wykonywana usługa wymaga również obecności w typowym biurze. Wirtualny adres dla firmy jako usługa, którą proponujemy, to odpowiedź na takie potrzeby. To również sposób na bezpieczne przechowywanie dokumentacji czy korzystanie z obsługi zewnętrznego podmiotu w sprawach związanych z korespondencją, a także obsługą telefonów i faksów. Istnieje także możliwość udostępnienia miejsca do spotkań z Klientami w prestiżowej lokalizacji w Gdyni.

Wirtualna działalność w Gdyni

Nasze wirtualne biuro oprócz udostępniania adresu dla firmy zajmuje się również rejestracją podmiotu w KRS, US, ZUS i GUS. W połączeniu z kompleksową obsługą księgową, biurową, prawną, a czasem również biznesową umożliwia to właścicielowi skupienie się na produkcji czy handlu tj. istotnych elementach prowadzonego interesu. Outsourcing ma więc na celu nie tylko optymalizację kosztów, ale również powierzenie zewnętrznemu podmiotowi profesjonalną i bezpieczną realizację pozostałych działań okołobiznesowych.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

+48 696 468 551