Wirtualne biuro Katowicewirtualny adres

od 49 zł

Nowoczesna i optymalna kosztowo usługa dla osób, które szukają biurowych rozwiązań dostosowanych do swoich potrzeb. Wirtualne biuro oprócz adresu dla firmy oferuje pełne spektrum możliwości, jakich potrzebuje nowoczesny biznes. Prestiżowa lokalizacja w Katowicach pozwala na organizację spotkań z kontrahentami, a także organizację szkoleń, prezentacji i wszelkiego rodzaju spotkań w komfortowych salach konferencyjnych. Oferta obejmuje obsługę korespondencji oraz innych czynności typowych dla standardowych kancelarii w przedsiębiorstwach.

Nowe możliwości z wirtualnym biurem

Wygodne rozwiązanie pozwalające przesunąć zadania typowo kancelaryjne z podstawowej działalności poza podstawową działalność. Scedowanie obsługi biura na zewnętrznego usługodawcę oraz korzystanie z wirtualnego adres dla firmy pozwala na spore oszczędności. Wpływa to na rozwój istotnych dla prowadzenia biznesu działów firmy, które można sfinansować posiadanymi teraz wolnymi środkami. Warto zauważyć, że umowa outsourcingowa oprócz wymienienia świadczonych usług biurowych oraz tych związanych z obsługą korespondencji gwarantuje również bezpieczne przekazywanie informacji i zleceń.

Główne zalety wirtualnego adresu dla firmy

Komfortowe wnętrza w salach konferencyjnych pozwalają na organizację szkoleń i prezentacji dla klientów i pracowników. Wirtualne biuro z adresem dla firmy to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw handlowych z segmentu B2B, w których pracownicy są w częstych podróżach i pracują w siedzibie klienta. Bezpieczne przechowywanie dokumentów, które w zależności od potrzeb mogą być również skanowane w celu uzupełnienia elektronicznych raportów, to znaczna oszczędność czasu i możliwość bieżącej analizy wyników przez właściciela lub managera. W zależności od potrzeb istnieje także możliwość udostępnienia gabinetu w celu udziału w spotkaniu poprzez aplikacje Teams czy Zoom.

Wirtualny biznes w Katowicach

Realizacja zadania na zlecenie przez freelancera może wymagać konieczności skorzystania z usług biurowych. Wirtualne biuro daje możliwość przekazania papierowej korespondencji, a także skorzystania z faksu lub bezpiecznego przechowania dokumentacji. Dzięki wygodnej lokalizacji w Katowicach istnieje okazja do spotkania ze zleceniodawcą i osobistego omówienia wszelkich kwestii. Takie umiejscowienie adresu dla firmy ułatwia również obsługę kurierską, a w razie potrzeb szybkie udanie się do urzędów lub innych jednostek administracyjnych.

Nowoczesne rozwiązanie dla biznesu

Jedną z opcjonalnych usług jest możliwość założenia jednoosobowej działalności czy spółki. Wirtualne biuro oprócz udostępniania adresu dla firmy zajmuje się również rejestracją podmiotu w KRS, US, ZUS i GUS. W połączeniu z kompleksową obsługą księgową, biurową, informatyczną, prawną, a czasem również biznesową ułatwia to redukowanie kosztów i znacznie skraca czas potrzebny do realizacji wyżej wymienionych działań. Warto podkreślić pełnię bezpieczeństwa i poufności informacji, które są przekazywane z pomocą pracowników kancelarii, co gwarantuje zawarta wcześniej umowa.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

+48 696 468 551