Wirtualne biuro Kraków wirtualny adres

od 49 zł

To innowacyjna propozycja pozwalająca obniżyć koszty prowadzonej działalności. To również pomysł dla rozpoczynających dopiero działalność. Wirtualne biuro to niskie koszty oraz adres dla firmy w Krakowie w biznesowej części miasta. Kompleksowe rozwiązanie dla małych i średnich firm poszukujących zewnętrznej obsługi biurowej czy księgowej. W ramach tego typu rozwiązań istnieje także wynajem różnego rodzaju pomieszczeń biurowych i konferencyjnych – zarówno okazjonalny, jak i na dłuższe okresy.

Zalety wirtualnego biura

Stwarza niewątpliwe korzyści dla nowo powstającego biznesu, a także minimalizujących koszty start-upów czy działających na podstawie okresowo otrzymywanych zleceń freelancerów. Wirtualne biuro pozwala panować nad kosztami, które ponoszone są w formie stałego abonamentu, a jednocześnie oferuje korzyści typowe dla własnej jednostki administracyjno-kancelaryjnej. Adres dla firmy rozwiązuje problem obsługi korespondencji przychodzącej i wychodzącej, a indywidualny numer telefonu pozwala na bieżącą obsługę partnerów biznesowych i kontrahentów. W ramach dodatkowych korzyści istnieje możliwość korzystania z pomocy księgowej i informatyka, a także radcy prawnego, adwokata czy innego rodzaju potrzebnego specjalisty.

Nowe możliwości z wirtualnym biurem

Zapewnia możliwość skupienia się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa poprzez przekazanie zadań administracyjno-biurowych zewnętrznemu partnerowi. Gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług określa umowa, w której można dokładnie uszczegółowić zakres obowiązków scedowanych na usługobiorcę. Najczęściej dotyczy to obsługi korespondencji firmowej, a także obsługi telefonicznej klientów, partnerów czy kontrahentów. Wirtualny adres dla firmy to także elastyczność pozwalająca na realizację biznesu w różnych lokalizacjach kraju i świata bez konieczności przenoszenia pracowników biura czy wynajmu nowego lokalu.

Wirtualny biznes w Krakowie

Jeśli prowadzona działalność gospodarcza wiąże się z częstymi podróżami i pracą w siedzibie klienta istnieje uzasadniona kosztowo rezygnacja z własnej siedziby. Nie zmienia to faktu, że potrzebne będzie miejsce do bezpiecznego przechowywania dokumentów oraz okresowej realizacji działań administracyjnych. Tutaj rozwiązaniem będzie wirtualne biuro i związany z nim adres dla firmy w Krakowie. Czasowe korzystanie z pomieszczeń biurowych czy sal konferencyjnych, a także zlecone usługi dotyczące nadawania i odbierania korespondencji czy obsługi komunikacji telefonicznej to sposób na efektywne zarządzanie własnym biznesem.

Kompleksowe usługi z adresem wirtualnym w Krakowie

Dla Klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań oraz kompleksowej obsługi dajemy możliwość założenia spółki lub jednoosobowej działalności za naszym pośrednictwem. Do usług wirtualnego biura oprócz adresu firmy dodano rejestrację nowo tworzonego podmiotu gospodarczego w KRS, US, ZUS i GUS. Otrzymując jednocześnie pełną obsługę księgową, biurową, prawną, a nawet biznesową, mamy okazję poświęcić się samej działalności tj. najważniejszym aspektom prowadzonego przedsięwzięcia. Możliwości, jakie stwarza outsourcing, to nie tylko efektywność kosztowa, ale również scedowanie na partnera zewnętrznego realizacji działań okołobiznesowych z jednoczesną gwarancją profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

+48 696 468 551