Wirtualne biuro Gdańsk wirtualny adres

od 49 zł

Idealna propozycja dla przedsiębiorstw szukających obniżenia kosztów oraz dla dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą. Minimalne opłaty oraz renomowany adres dla firmy w Gdańsku to tylko niektóre z zalet wirtualnego biura. Małe i średnie firmy potrzebujące bieżących usług biurowych i księgowych mogą skorzystać ze wsparcia kancelarii bez ponoszenia kosztów zatrudniania własnego personelu. W ofercie są również pomieszczenia do wynajęcia dla organizowania pokazów i prezentacji, szkoleń czy spotkań handlowych z kontrahentami przy stosunkowo niewielkich kosztach.

Czym jest wirtualne biuro?

To popularna na całym świecie usługa skierowana do biznesu korzystającego z elastycznej struktury zatrudnienia pracowników na czasowe umowy, który jednocześnie okresowo wymaga obsługi kancelaryjnej, a także odpowiednich powierzchni biurowych. Wirtualne biuro to odpowiedź na takie potrzeby. Odpowiednia lokalizacja dobrze skomunikowana z resztą miasta, prywatna skrzynka pocztowa wraz z adresem dla firmy, a także usługi związane z nadawaniem i odbiorem korespondencji, a także innymi czynnościami biurowymi czy księgowymi. Takie rozwiązanie pomaga redukować koszty oraz korzystać z praktycznych funkcji zewnętrznego dostawcy usług administracyjnych.

Zalety wirtualnego adresu

Oprócz wspomnianej wyżej obsługi korespondencji istnieje również możliwość udostępniania indywidualnych numerów telefonów, a także ich odbioru wraz z nadawaniem faksów i połączeń wychodzących. Wirtualny adres dla firmy to także możliwość przechowywania dokumentacji, wynajmu sal na spotkania biznesowe czy szkolenia i prezentacje, a także różnego rodzaju wsparcie w prowadzonej działalności. Przy posiadaniu biura z prawdziwego zdarzenia istnieje możliwość korzystania z profesjonalnych usług informatycznych, księgowych, a także prawnych i biznesowych.

Nowoczesne rozwiązania dla firmy

Biurowe usługi outsourcingowe to doskonałe rozwiązanie dla start-upów, a także firm z branży nowych technologii. Dzięki temu młodzi przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwijaniu biznesu i realizacji nowych pomysłów, zamiast tracić czas na czynności związane z prowadzeniem biura czy szukaniem odpowiedniego adresu dla firmy. Wirtualne siedziby w Gdańsku pozwalają na sprawną rejestrację spółek i jednoosobowych działalności na odległość, a także zlecenie wszelkich czynności okołobiznesowych zewnętrznemu wykonawcy. To także optymalny wybór dla wszelkiego rodzaju freelancerów poszukujących czasowego miejsca do realizacji zlecenia czy zadania.

Wirtualna działalność w Gdańsku

Osoby prowadzące działalność polegającą na częstych podróżach i pracy w siedzibach klientów najczęściej rezygnują z posiadania własnego biura. Nie zmienia to faktu, że okresowo potrzebują przestrzeni, gdzie mogą wykonać czynności administracyjne czy bezpiecznie przechowywać dokumentację. Takie możliwości stwarza wirtualne biuro, w którym można zarówno korzystać z profesjonalnie wyposażonych gabinetów, jak i zlecić część zadań kancelaryjnych pracownikom partnera. Udostępniany jest także adres dla firmy, co pozwala na kontrolę nad przychodzącą i wychodzącą korespondencją związaną z własnym biznesem.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

+48 696 468 551