Wirtualne biuro Łódźwirtualny adres

od 49 zł

Nowoczesny biznes cechuje innowacyjne podejście do każdego aspektu prowadzenia działalności. Redukcja kosztów z użyciem outsourcingu to jeden z jego elementów. Wirtualny adres dla firmy połączony z wynajmowanym w zależności od potrzeb biurem są odpowiedzią na te wyzwania. Zapewniamy ulokowaną w nowoczesnym biurowcu lokalizację w Łodzi, a także dodatkowe opcje usług w postaci księgowości, obsługi biurowej, porad prawnych czy rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej i spółek prawa handlowego.

Czym jest wirtualne biuro?

To popularna na świecie i zdobywająca również w Polsce swoich zwolenników usługa polegająca na przekazaniu części działalności przedsiębiorstwa partnerowi zewnętrznemu. Najczęściej wybierana jest przez biznes korzystający z elastycznych form zatrudnienia pracowników i z zasady nie wymagający typowej fizycznej siedziby. Wirtualne biuro przejmuje obsługę administracyjno-biurową, a także udostępnia adres dla firmy zgodnie z zawartą umową outsourcingową. W zależności od potrzeb istnieje również możliwość czasowego korzystania z typowych pomieszczeń biurowych lub większych powierzchni przystosowanych do zebrań, prezentacji czy szkoleń. Mimo braku własnej kancelarii właściciel ma pełną kontrolę nad dokumentacją oraz kontaktami z klientami i partnerami biznesowymi.

Zalety wirtualnego biura

Korzyści szczególnie docenią nowo założone działalności, start-upy czy freelancerzy. Ograniczenie kosztów poprzez wirtualne biuro nie odbiera jednocześnie możliwości, które daje posiadanie własnej kancelarii. Dzięki rejestracji adresu dla firmy zapewniamy działalności usługę realizacji korespondencji wychodzącej i przychodzącej, spersonalizowany numer telefonu dla kontaktu z kontrahentami oraz w razie potrzeby usługi księgowe, prawne, informatyczne czy biznesowe. Wykonanie wszystkich tych czynności w jednym miejscu z pomocą zaufanego partnera, to oprócz oszczędności czasu i kosztów, również olbrzymia wygoda.

Wirtualne biuro odpowiedzią dla każdego biznesu

Nowoczesne sale konferencyjne to doskonałe miejsce dla organizacji prezentacji dla Klientów i załogi, a także komfortowe siedziby cyklicznych szkoleń. Firmy z segmentu B2B, korzystając z wirtualnego biura z adresem dla firmy w Łodzi, których pracownicy pracują w trakcie podróży lub w siedzibie Klienta, optymalizują koszty, rezygnując z własnych, rzadko wykorzystywanych powierzchni. W ramach dodatkowych opcji występuje możliwość bezpiecznego przechowywania dokumentów, a także ich skanowania oraz przesyłania do wskazanych odbiorców. Pozwala to na stworzenie zewnętrznego systemu raportowania do właściciela lub managera. Dodatkowo istnieje usługa całodobowego korzystania z profesjonalnie wyposażonych gabinetów idealnych dla spotkań wirtualnych i standardowych z kontrahentami.

Wirtualne usługi w Łodzi

Rozwój prowadzonego biznesu stwarza często konieczność wydzielenie niektórych elementów działalności do osobnych podmiotów. Często wiąże się to z optymalizacją podatkową. Wirtualne biuro dzięki udostępnieniu adresu dla firmy zajmie się także rejestracją nowej spółki w KRS, US, ZUS i GUS. Otrzymując jednocześnie pakiet usług księgowych, biurowych, informatycznych i prawnych pozwala to na minimalizację kosztów i szybką realizację koniecznych potrzeb biznesowych. Dodając do tego gwarancję bezpieczeństwa, zachowanie poufności przekazywanych informacji jest to jedna z najlepszych opcji dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

+48 696 468 551