Wirtualne biuro Warszawa Mokotów wirtualny adres

od 49 zł

Wirtualne biuro Warszawa

Stolica Polski jest niewątpliwie największym centrum biznesowym naszego kraju. Nic dziwnego, że wielu przedsiębiorców planuje założenie swojej firmy właśnie tutaj – sam fakt, że działalność byłaby zarejestrowana pod warszawskim adresem, dodaje ogromnego prestiżu. Ceny powierzchni biurowych w najatrakcyjniejszych częściach Warszawy często potrafią jednak oddalić marzenie o tym, by się w nim rozwijać. A jeśli się postawi na biuro wirtualne? Wirtualne biura jest to jedna z najatrakcyjniejszych możliwości, jakie stoją przed mniejszymi, jak i większymi biznesmenami. Niosąca przy okazji ogromne korzyści.

Biuro wirtualne WarszawaOddział wirtualnego biura READYOFFICE Warszawa przy ulicy Kieleckiej położony jest w samym sercu dzielnicy Warszawa-Mokotów, tuż obok stacji tramwajowej Kielecka oraz stacji Metra Pole Mokotowskie. Taka lokalizacja z całą pewnością zapewnia doskonałe i bezproblemowe połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta. W bliskim sąsiedztwie naszego wirtualnego adresu znajduje się także centrum biznesowe stolicy – biurowce położone wzdłuż ulic Domaniewska, Postępu, Wołoska, Cybernetyki. W okolicy znajdują się liczne banki, placówki pocztowe sklepy, kawiarnie i restauracje, a na zmotoryzowanych czekają bezpłatne miejsca parkingowe.

Wirtualne biura – Fakt tak znakomitego położenia wyraźnie podnosi prestiż firmy, która funkcjonuje pod takim adresem. Wirtualne biuro w Warszawie na Mokotowie niesie za sobą jednak znacznie więcej korzyści. Przede wszystkim to sposób na oszczędzenie środków, związanych z utrzymaniem czy wynajmem powierzchni biurowej. Mając wirtualne biuro, zyskujesz też m.in. możliwość zarezerwowania salki konferencyjnej, która jest niezbędna w przypadku szkoleń czy potencjalnych spotkań z kontrahentami. Warszawski adres wirtualny uwiarygadnia działalność gospodarczą i pomaga budować zaufanie u klientów.

Wirtualny adres Warszawa Śródmieście

Usługa, Wirtualne Biuro w centrum Warszawy, stanowi pakietowe rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach, którzy chcą nadać swojej działalności w pełni profesjonalny charakter. Wirtualny adres w ramach oferowanej usługi pozwoli zarejestrować działalność pod danymi jednego z najbardziej prestiżowych adresów biznesowych w pobliżu centrum Warszawy. Dzięki świetnej lokalizacji do spotkań z kontrahentami oraz profesjonalnej obsłudze sekretarskiej Twoja firma rozwinie skrzydła.

Przejrzyj naszą ofertę, dotyczącą rejestracji Twojej firmy pod wirtualnym adresem. Warszawski Mokotów jest wymarzoną siedzibą dla wielu przedsiębiorstw, a teraz Ty możesz realnie podnieść rangę swojej działalności, wybierając wirtualne biuro. Posiadając wirtualny adres, oszczędzasz w ten sposób pieniądze, siły i czas, które z pewnością przydadzą się bardziej na rozwój działalności. W celu umożliwienia klientom doboru najlepszych usług przygotowaliśmy do wyboru cztery pakiety, które sprawią, że Twoje wirtualne biuro w Warszawie w prestiżowej lokalizacji wpłynie na profesjonalny wizerunek firmy:

  • Basic – za najniższą cenę otrzymujesz adres wirtualny Warszawa do rejestracji, możliwość osobistego odbioru poczty i opcję rezerwacji salki konferencyjnej;
  • Standard – zyskujesz profity pakietu Basic, a dodatkowo nasi pracownicy odbiorą Twoją przesyłkę (zwykłą, jak i poleconą),
  • Prestige – łączy w sobie zalety poprzednich pakietów, a także gwarantuje Ci informację o przychodzących przesyłkach, możliwość ich przesłania na wskazany adres, a także dostarczenia jej skanów,
  • VIP, dający dodatkową możliwość skanowania listów BEZ LIMITÓW.

Pakiety dostępne są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu wirtualne biuro i prestiżowy adres na Warszawskim Śródmieściu nie obciąża nadto Twojego budżetu. Możesz z nami rozliczać się miesięcznie lub z góry opłacać cały rok, co wiąże się z dodatkowymi oszczędnościami.

Jeśli więc chcesz skupić się na rozwoju swojej firmy, bez niepotrzebnego obciążania jej kosztami, postaw na wirtualny adres swojego biura. Wybierając rejestrację w Warszawie Mokotów, realnie podnosisz prestiż swojej działalności. Lokalizacja, wskazująca na bliskie sąsiedztwo centrum biznesowego stolicy, sprawi, że klienci od razu chętniej zaufają Ci jako przedsiębiorcy. Doskonałe skomunikowanie umożliwia Ci również łatwy dojazd na konferencje czy spotkania z pracownikami w wirtualnym biurze. Postaw na naszą ofertę i ciesz się wizerunkowymi korzyściami płynącymi z prestiżowej lokalizacji w Śródmieściu. Pamiętaj, że adres wirtualnego biura w dużym stopniu wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa – Warszawa Śródmieście

Adres ReadyOffice wirtualny adres WARSZAWA:

ul. Kielecka 41A/8

02-530 Warszawa

tel.: +48 535 999 851

e-mail: warszawa@readyoffice.pl

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych biur w całej Polsce →

ADRESY WŁAŚCIWYCH URZĘDÓW:

Urząd Skarbowy Warszawa - Mokotów

ul. Postępu 16A

02-676 Warszawa

tel.: (22) 502 00 00

 is.waw.pl

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

ul. Czerniakowska 100

00-454 Warszawa

tel.: (22) 440 06 91

 warszawa.so.gov.pl

ZUS III Oddział w Warszawie

 

ul. Czerniakowska 16

00-701 Warszawa

tel.: (22) 623 30 00

 

 bip.zus.pl

Pakiet BASIC

599 zł netto /12 miesięcy (49 zł w skali m-ca)

LUB

99 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Możliwość osobistego odbioru poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

 

 

 

Pakiet STANDARD

799 zł netto /12 miesięcy (66 zł w skali m-ca)

LUB

149 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej

Odbiór korespondencji poleconej

Możliwość osobisty odbiór poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

 

 

 

Pakiet PRESTIGE

999 zł netto / 12 miesięcy (83 zł w skali m-ca)

LUB

199 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej

Odbiór korespondencji poleconej

Możliwa wysyłka odebranej poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

Możliwy osobisty odbiór odebranej poczty

Skanowanie przychodzącej korespondencji

Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

Pakiet VIP

1299 zł netto / 12 miesięcy (ok. 108 zł w skali m-ca)

LUB

249 zł netto / miesiąc


Zakres obsługi:

Adres do rejestracji

Odbiór korespondencji zwykłej BEZ LIMITU

Odbiór korespondencji poleconej BEZ LIMITU

Możliwa wysyłka odebranej poczty

Możliwość wynajęcia salki konferencyjnej

Możliwy osobisty odbiór odebranej poczty

Skanowanie przychodzącej korespondencji BEZ LIMITU

Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

+48 696 468 551